Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

File de jurnal

3 participanți

In jos

File de jurnal Empty File de jurnal

Mesaj Scris de KarinLyn Dum Oct 05, 2008 5:16 pm

Photobucket

Totul a inceput intr-o noapte de noiebrie zapada acoperea pamantul intr-o cabanuta se auzi plansul unui nou nascut la cateva minute Dumnezeu ii darui tanarei mame inca unul.Doua fetite ,una blonda precum razele soarelui cu ochii verzi iar cealalta buneta precum noaptea fara stele.Amandoua erau frumoase desi erau gemene nu semanau.Timpul a trecut iar cele doua fete au implinit 15 ani ,poate acest lucru a fost si nenorocirea familie.
Imi amintesc de acest lucru ca si cum ar fi fost ieri m-am trezit devreme foarte fericita am vrut sa o trezesc pe Emily sora mea insa se trezise inaintea mea,ciudat mi-am zis dar probabil ca avea treaba pe la bucatarie cu pregatirile.Noi eram o familie cu o situatie materiala foarte buna niciodata nu am dus lipsa de ceva ba chiar uneori aveam multe lucruri in plus care le aruncam fie i le dadeam lui tata sa le duca la spitalul de pediatrie la care lucra el. Mama era o femie de afaceri ce rar o vedeam pe acasa mereu pleca la asa zisele ei sedinte de unde venea foarte tarziu sau chiar a doua zi.In ziua aceeia eram foarte fericita pentru ca stiam ca partenerul meu de dans era Yuki eram doar amici insa ceva se infiripa intre noi doi si cine stie poate aceeia avea sa fie marea zi.Am coborat jos mama surprinzator era acasa facand ultimele pregatiri asezand florile.Am intrebato de Emily mi-a raspuns ca este foarte ocupata si nu stie unde este.Am cautat-o cateva ore bune m-am speriat nu eram noi cele mai bune surori mai aveam divergentele noaste insa tineam la ea.Am iesit din casa cu gandul sa merg la Yuki.Ajungand la el mama lui m-ia spus ca a plecat la scoala.Totul era foarte ciudat Emily disparuse iar Yuki era la scoala sambata.Am decis sa merg la scoala.Probabil a fost cea mai gresita alegere din viata mea.Ajungand acolo toata fericirea mea se scurgea prin fata ochilor.Yuki o saruta pe Emily.Am incercat sa imi stapanesc lacrimile dar nu am putut voiam sa fac ceva sa ii opresc ii auzeam cum isi spuneau cat se iubesc si ca nu pot trai unul fara altul.Totul era inutil, am plecat pierzanduma in orasul imens hoinarind pierduta de lume ajungand intr-o intro cladire parasita unde miam petrecut noaptea dorind din rasputeri sa nu ma mai trezesc.



Va urma un nou capito Smile.
KarinLyn
KarinLyn
Sannin
Sannin

Numarul mesajelor : 186
Varsta : 30
Localizare : Bc
Numele personajului : Karin Lyn
Al doilea personaj : File de jurnal Animeboywf3
Respectarea regulilor :
File de jurnal Left_bar_bleue0 / 1000 / 100File de jurnal Right_bar_bleue

Banii vostrii :
File de jurnal Left_bar_bleue0 / 1000 / 100File de jurnal Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/09/2008

Sus In jos

File de jurnal Empty Re: File de jurnal

Mesaj Scris de Kamishiro Dum Oct 05, 2008 5:39 pm

wOw... fOarte frumOs..... [ma refer la imaginatie].... dar cam trist Sad...
Oricum astept cOntinuarea I love you !
Kamishiro
Kamishiro
Medical Ninja
Medical Ninja

Numarul mesajelor : 977
Varsta : 30
Localizare : Rizembool
Numele personajului : Kamishiro Yuuki
Al doilea personaj : File de jurnal 10-70
Respectarea regulilor :
File de jurnal Left_bar_bleue100 / 100100 / 100File de jurnal Right_bar_bleue

Banii vostrii :
File de jurnal Left_bar_bleue100 / 100100 / 100File de jurnal Right_bar_bleue

Data de inscriere : 27/09/2008

http://fantasy-anime.rpg-dynasty.net/

Sus In jos

File de jurnal Empty Re: File de jurnal

Mesaj Scris de Ryuu Ken Lun Oct 06, 2008 2:40 pm

Foarte dragut dar cam putin .
Ryuu Ken
Ryuu Ken
Kage
Kage

Numarul mesajelor : 2061
Varsta : 27
Numele personajului : Tao Ryku
Al doilea personaj : File de jurnal I145870382_40490_3
Respectarea regulilor :
File de jurnal Left_bar_bleue100 / 100100 / 100File de jurnal Right_bar_bleue

Banii vostrii :
File de jurnal Left_bar_bleue100 / 100100 / 100File de jurnal Right_bar_bleue

Data de inscriere : 20/09/2008

https://xtremeanime.aforumfree.com

Sus In jos

File de jurnal Empty Re: File de jurnal

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum